Aktuality

Atleti družstva mužů TJ Sušice v Chodově překvapili (asi hlavně sami sebe...).

Nejprve Vám všem, kteří jste měli možnost přijet na letošní 1. kolo OMD mužů, za vedení družstva srdečně děkuji za obětavý výkon v 1.kole v Chodově a velmi si vážím Vašeho nasazení. Pouze těsně jsme obsadili druhé místo ziskem 160,5 bodu , a protože se dá očekávat, že na 2.kolo v Sušici se nám další členové týmu uzdraví a nebo budou mít možnost se v domácím prostředí ukázat v nejlepším světle svých výkonů, proto se již nyní těším na 3.6.2012.

Účast všech 13-ti  našich atletů v Chodově je třeba ocenit, protože část má omezení počtu startů disciplín svým věkem - dorostenci a junioři. U části závodníků je třeba uznat velmi slušné výkony veteránské, které přispěly k našemu bodování. V uplynulém 1.kole mělo několik našich závodníků vydařený den ozdobený osobními rekordy ve svých disciplínách, někteří měli výkony na dosah svého osobního maxima - GRATULUJI !! - právě takové osobní nasazení bylo základem našeho úspěšného vystoupení. Také bych nerad opomněl poděkovat tatínkovi Ondřeje Brožíka za zajištění dopravy tam a zpět naší domažlické sekce - Děkuji !!!, a to i za ochotu pomoci  s dopravou závodníků na 2.kolo v Sušici. Řidičům jednotlivých posádek naší výpravy je také třeba poděkovat, že jsme byli všichni před začátkem závodu včas a bezpečně na místě - Díky!!

Symbolické bylo společné vyklusávání prakticky všech zúčastněných sušických závodníků po skončení závěrečných štafet. Kéž nám tento týmový duch vydrží i do dalších soutěžních kol.
Přitom úroveň v řadě disciplin byla s ohledem na skutečnost, že jde "pouze" o krajskou soutěž, velmi dobrá (např. dálka, sprinty, disk, oštěp ...). Každý to nakonec můžete posoudit - viz kompletní výsledky, které najdete na www.atletika.cz ( v sekci "výsledky).

Zároveň touto cestou posílám pouzdrav s gratulací:
- Pepovi Korálovi za obsazení 1. místa mezi dorostenci na veřejných závodech v Praze 22.5.2012, v disku (1,5kg) výkonem 40,94m,
- Pavlovi Štěpáníkovi za obsazení 4. místa ve vloženém závodě na 2000mpř časem 6:22,76min. (= osobní  rekord o 22 s !) během přeboru Prahy žákovských družstev 23.5.2012.

Petr Bukovský - vedoucí družstva mužů OA TJ Sušice

<< Zpět na předchozí stránku