2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B | |
Datum konání : | 2.6.2007 |
Místo konání : | Sušice |
Pořadatel : | TJ Sušice |
Výsledky zpracoval : | Ing. Zdeňka Fartáková, Bc. Ing. Josef Farták |
Oficiální orgán : | ČAS |
ředitel závodu : | Ing. Zdeněk Nešpor |
hlavní rozhodčí : | Jiří Koleš |
Poznámka : |
100 m/Ženy/Běh BK, w+0.0 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Křížová Jana | 92 | TJ Klatovy | 13.83 | ||||
2 | Kubátová Nikola | 91 | Atletika Jihlava | 14.20 | ||||
3 | Ježková Kristýna | 93 | TJ Spartak Třebíč | 14.26 | ||||
4 | Vacková Klára | 91 | AC Kovošrot Praha | 14.54 | ||||
   | ||||||||
100 m/Ženy/Rozběh 1, w+1.3 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Dlugošová Monika | 85 | SK Kotlářka Praha | 12.55 | ||||
2 | Dvořáková Veronika | 92 | Atletika Jihlava | 12.60 | ||||
3 | Jeřábková Eva | 85 | AC Kovošrot Praha | 12.91 | ||||
4 | Šedinová Daniela | 88 | TJ Klatovy | 13.14 | ||||
5 | Kudelová Alžběta | 83 | SK Kotlářka Praha | 13.80 | ||||
6 | Olšovská Petra | 86 | SK Kotlářka Praha | 14.76 | ||||
   | ||||||||
100 m/Ženy/Rozběh 2, w-1.2 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Vránková Martina | 90 | TJ Klatovy | 13.27 | ||||
2 | Vaňková Markéta | 81 | TJ Spartak Třebíč | 13.49 | ||||
3 | Karkulová Lucie | 86 | TJ Slavoj Pacov | 13.65 | ||||
4 | Krištanová Lucie | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 13.67 | ||||
5 | Koppová Monika | 92 | TJ Klatovy | 13.80 | ||||
6 | Zimová Hana | 90 | TJ Klatovy | 14.18 | ||||
   | ||||||||
100 m/Ženy/Rozběh 3, w+0.0 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Havlová Simona | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.86 | ||||
2 | Jašarová Petra | 89 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.28 | ||||
3 | Řeháková Jana | 81 | AC Kovošrot Praha | 13.39 | ||||
4 | Siegelmannová Petra | 92 | TJ Klatovy | 14.25 | ||||
5 | Šejnohová Lucie | 92 | SK Kotlářka Praha | 14.41 | ||||
6 | Nováková Martina | 92 | TJ Slavoj Pacov | 14.80 | ||||
   | ||||||||
100 m/Ženy/Finále A, w+1.1 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Havlová Simona | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.48 | 11 | |||
2 | Dlugošová Monika | 85 | SK Kotlářka Praha | 12.54 | 9 | |||
3 | Dvořáková Veronika | 92 | Atletika Jihlava | 12.57 | 8 | |||
4 | Vránková Martina | 90 | TJ Klatovy | 12.97 | 7 | |||
5 | Vaňková Markéta | 81 | TJ Spartak Třebíč | 13.23 | 6 | |||
6 | Jašarová Petra | 89 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.24 | 5 | |||
   | ||||||||
100 m/Ženy/Finále B, w+1.8 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Jeřábková Eva | 85 | AC Kovošrot Praha | 12.94 | 4 | |||
2 | Šedinová Daniela | 88 | TJ Klatovy | 13.07 | 3 | |||
4 | Krištanová Lucie | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 13.23 | 1 | |||
3 | Řeháková Jana | 81 | AC Kovošrot Praha | 13.23 | 2 | |||
5 | Karkulová Lucie | 86 | TJ Slavoj Pacov | 13.29 | ||||
Siegelmannová Petra | 92 | TJ Klatovy | DNP | |||||
   | ||||||||
100 m/Muži/Rozběh 1, w-0.3 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
3 | Sezemský Ondřej | 88 | SK Aktis Praha | 11.72 | ||||
4 | Kubernát Richard | 91 | AC Kovošrot Praha | 11.85 | ||||
5 | Karlík Ondřej | 89 | TJ Baník Stříbro | 11.98 | ||||
6 | Cerina Petr | 84 | TJ Klatovy | 12.18 | ||||
   | ||||||||
100 m/Muži/Rozběh 2, w+0.5 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Velát Radek | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.32 | ||||
2 | Drdlíček Michael | 90 | SK Aktis Praha | 11.51 | ||||
3 | Ron Martin | 90 | TJ Sušice | 11.61 | ||||
4 | Sedliak Milan | 75 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.74 | ||||
5 | Maštera Jan | 91 | TJ Baník Stříbro | 11.90 | ||||
6 | Jirotka Jan | 88 | TJ Klatovy | 11.94 | ||||
   | ||||||||
100 m/Muži/Rozběh 3, w-0.5 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Vacek Michal | 87 | AC Kovošrot Praha | 11.44 | ||||
2 | Pokorný Jakub | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.62 | ||||
3 | Volf Martin | 92 | TJ Sušice | 12.12 | ||||
4 | Uxa Tomáš | 90 | TJ Baník Stříbro | 11.89 | ||||
5 | Řehák Martin | 84 | AC Kovošrot Praha | 11.94 | ||||
6 | Urban Petr | 90 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.82 | ||||
   | ||||||||
100 m/Muži/Rozběh 4, w+2.2 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Teřl Kamil | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.54 | ||||
2 | Říha Karel | 90 | TJ Klatovy | 11.79 | ||||
3 | Vlašánek Matěj | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.19 | ||||
4 | Havlík Martin | 91 | TJ Baník Stříbro | 12.40 | ||||
5 | Černý Matouš | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.85 | ||||
   | ||||||||
100 m/Muži/Finále A, w+1.2 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Vacek Michal | 87 | AC Kovošrot Praha | 10.81 | 11 | |||
2 | Drdlíček Michael | 90 | SK Aktis Praha | 11.29 | 9 | |||
3 | Velát Radek | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.32 | 8 | |||
4 | Novák Luboš | 88 | TJ Slavoj Pacov | 11.34 | 7 | |||
5 | Luc Jaroslav | 88 | TJ Klatovy | 11.54 | 6 | |||
6 | Pokorný Jakub | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.67 | 5 | |||
   | ||||||||
100 m/Muži/Finále B, w+1.4 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Ron Martin | 90 | TJ Sušice | 11.40 | 4 | |||
2 | Sezemský Ondřej | 88 | SK Aktis Praha | 11.64 | 3 | |||
3 | Sedliak Milan | 75 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.76 | 2 | |||
4 | Kubernát Richard | 91 | AC Kovošrot Praha | 11.83 | 1 | |||
5 | Uxa Tomáš | 90 | TJ Baník Stříbro | 11.91 | ||||
Volf Martin | 92 | TJ Sušice | DNP | |||||
   | ||||||||
200 m/Ženy/Běh 1, w+0.5 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Dlugošová Monika | 85 | SK Kotlářka Praha | 25.71 | 11 | |||
2 | Havlová Simona | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.93 | 9 | |||
3 | Dvořáková Veronika | 92 | Atletika Jihlava | 26.33 | 8 | |||
4 | Jeřábková Eva | 85 | AC Kovošrot Praha | 26.75 | 6 | |||
5 | Studenovská Lada | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 27.63 | 3 | |||
6 | Koppová Monika | 92 | TJ Klatovy | 28.18 | ||||
   | ||||||||
200 m/Ženy/Běh 2, w+0.7 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Krištanová Lucie | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 26.84 | 4 | |||
2 | Smržová Petra | 78 | TJ Slavoj Pacov | 27.65 | 2 | |||
3 | Hlaváčová Anna | 88 | AC Kovošrot Praha | 27.68 | ||||
Řeháková Jana | 81 | AC Kovošrot Praha | DNP | |||||
Vránková Martina | 90 | TJ Klatovy | DNP | |||||
Karkulová Lucie | 86 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
   | ||||||||
200 m/Ženy/Běh 3, w+0.8 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Jašarová Petra | 89 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 27.67 | 1 | |||
2 | Šetelíková Lucie | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 27.75 | ||||
3 | Pražáková Zdeňka | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 28.10 | ||||
4 | Kudelová Alžběta | 83 | SK Kotlářka Praha | 29.07 | ||||
Škarková Petra | 88 | TJ Klatovy | DNP | |||||
Kráčmarová Adéla | 91 | Atletika Jihlava | DNP | |||||
   | ||||||||
200 m/Ženy/Běh 4, w+0.8 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Gerlická Sabina | 90 | TJ Klatovy | 26.52 | 7 | |||
2 | Štychová Martina | 92 | TJ Klatovy | 26.80 | 5 | |||
3 | Jelínková Tereza | 91 | Atletika Jihlava | 28.13 | ||||
4 | Kovarovičová Jana | 87 | TJ Klatovy | 29.25 | ||||
5 | Kubátová Nikola | 91 | Atletika Jihlava | 29.65 | ||||
6 | Šejnohová Lucie | 92 | SK Kotlářka Praha | 29.91 | ||||
   | ||||||||
200 m/Muži/Běh 1, w+0.7 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Vacek Michal | 87 | AC Kovošrot Praha | 21.71 | 11 | |||
2 | Víta Marek | 81 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.67 | 9 | |||
3 | Drdlíček Michael | 90 | SK Aktis Praha | 22.77 | 8 | |||
4 | Velát Radek | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 22.84 | 7 | |||
5 | Šíp Ondřej | 90 | AC Kovošrot Praha | 23.41 | 4 | |||
6 | Kopecký Martin | 86 | TJ Sušice | 23.53 | 3 | |||
   | ||||||||
200 m/Muži/Běh 2, w+2.5 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Ron Martin | 90 | TJ Sušice | 22.86 | 6 | |||
2 | Novák Luboš | 88 | TJ Slavoj Pacov | 23.35 | 5 | |||
3 | Uxa Tomáš | 90 | TJ Baník Stříbro | 23.63 | 2 | |||
4 | Kubernát Richard | 91 | AC Kovošrot Praha | 23.67 | 1 | |||
5 | Sezemský Ondřej | 88 | SK Aktis Praha | 23.78 | ||||
6 | Řehák Martin | 84 | AC Kovošrot Praha | 24.22 | ||||
   | ||||||||
200 m/Muži/Běh 3, w+1.0 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Urban Petr | 90 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.77 | ||||
2 | Rádl Jakub | 91 | AC Kovošrot Praha | 24.30 | ||||
3 | Tomeš Jakub | 91 | AC Kovošrot Praha | 25.02 | ||||
4 | Hložek Martin | 90 | TJ Slavoj Pacov | 25.69 | ||||
   | ||||||||
200 m/Muži/Běh 4, w+0.0 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Teřl Kamil | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.65 | ||||
2 | Havlík Martin | 91 | TJ Baník Stříbro | 25.70 | ||||
Vlašánek Matěj | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | |||||
   | ||||||||
400 m/Ženy/Finále A | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Turková Kateřina | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 60.19 | 11 | |||
2 | Studenovská Lada | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 60.31 | 9 | |||
3 | Hlaváčová Anna | 88 | AC Kovošrot Praha | 62.82 | 8 | |||
4 | Kavijová Petra | 88 | TJ Klatovy | 64.03 | 7 | |||
5 | Maršánová Lucie | 90 | Atletika Jihlava | 65.11 | 5 | |||
6 | Farková Kristýna | 92 | Atletika Jihlava | 65.17 | 4 | |||
   | ||||||||
400 m/Ženy/Finále B | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Nováková Lada | 93 | TJ Slavoj Pacov | 64.95 | 6 | |||
2 | Šolarová Ema | 91 | SK Kotlářka Praha | 66.56 | 3 | |||
3 | Novotná Dagmar | 90 | Atletika Jihlava | 67.55 | 2 | |||
4 | Petrová Markéta | 93 | TJ Slavoj Pacov | 68.68 | 1 | |||
5 | Zachariášová Lucie | 90 | Atletika Jihlava | 71.47 | ||||
Škarková Petra | 88 | TJ Klatovy | DNP | |||||
   | ||||||||
400 m/Muži/Finále A | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Víta Marek | 81 | TJ Vodní stavby Tábor | 49.80 | 11 | |||
2 | Krch Petr | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 51.00 | 8 | |||
3 | Kopecký Martin | 86 | TJ Sušice | 52.22 | 7 | |||
4 | Helta Miloš | 87 | SK Aktis Praha | 52.98 | 6 | |||
Vacek Michal | 87 | AC Kovošrot Praha | DNF | |||||
Čenščák Daniel | 90 | TJ Baník Stříbro | DNP | |||||
   | ||||||||
400 m/Muži/Finále B | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Šíp Ondřej | 90 | AC Kovošrot Praha | 50.85 | 9 | |||
2 | Maštera Jan | 91 | TJ Baník Stříbro | 53.30 | 5 | |||
3 | Skořepa Jakub | 87 | Atletika Jihlava | 53.69 | 4 | |||
4 | Holenda Petr | 81 | TJ Slavoj Pacov | 54.02 | 3 | |||
Ruschka Vojtěch | 89 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
Cerina Petr | 84 | TJ Klatovy | DNP | |||||
   | ||||||||
800 m/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Turková Kateřina | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:23.90 | 11 | |||
2 | Markvartová Adéla | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:24.36 | 9 | |||
3 | Kavijová Petra | 88 | TJ Klatovy | 2:26.85 | 8 | |||
4 | Maršánová Lucie | 90 | Atletika Jihlava | 2:27.47 | 7 | |||
5 | Šambergerová Anna | 95 | TJ Klatovy | 2:33.84 | ||||
6 | Vasková Martina | 85 | TJ Klatovy | 2:33.94 | 6 | |||
7 | Slonková Lenka | 88 | TJ Slavoj Pacov | 2:40.05 | 5 | |||
8 | Kužílková Šárka | 84 | SK Kotlářka Praha | 2:43.81 | 4 | |||
9 | Zárybnická Lucie | 87 | TJ Spartak Třebíč | 2:47.38 | 3 | |||
10 | Kovářová Klára | 91 | TJ Spartak Třebíč | 3:00.94 | 2 | |||
Novotná Dagmar | 70 | Atletika Jihlava | DNP | |||||
Lepičová Petra | 82 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
   | ||||||||
800 m/Muži/Finále A | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Krch Petr | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 1:58.52 | 11 | |||
2 | Gorner Tomáš | 81 | TJ Klatovy | 1:58.87 | 9 | |||
3 | Tipka Martin | 85 | TJ Vodní stavby Tábor | 1:58.95 | 8 | |||
4 | Čenščák Daniel | 90 | TJ Baník Stříbro | 1:58.97 | 7 | |||
5 | Kasl Petr | 83 | TJ Baník Stříbro | 1:58.98 | 6 | |||
6 | Svěrák Jan | 91 | Atletika Jihlava | 1:59.33 | 5 | |||
7 | Paták Jan | 89 | TJ Sušice | 1:59.86 | 4 | |||
Ruschka Vojtěch | 89 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
Brůha Lukáš | 84 | TJ Klatovy | DNP | |||||
Holenda Petr | 81 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
   | ||||||||
800 m/Muži/Finále B | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Hlaváč Jakub | 87 | AC Kovošrot Praha | 2:03.82 | 3 | |||
2 | Koreček Slavomír | 80 | Atletika Jihlava | 2:04.42 | 2 | |||
3 | Rádl Jakub | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:05.09 | 1 | |||
4 | Chrášťanský Josef | 92 | Sokol České Budějovice | 2:05.68 | ||||
5 | Tomeš Jakub | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:05.97 | ||||
6 | Srp Martin | 89 | SK Aktis Praha | 2:06.54 | ||||
7 | Kocík David | 90 | SK Aktis Praha | 2:06.62 | ||||
8 | Jakovljevič Dušan | 90 | Sokol České Budějovice | 2:07.97 | ||||
9 | Jaša Tomáš | 92 | TJ Baník Stříbro | 2:11.32 | ||||
10 | Malík Jakub | 91 | Sokol České Budějovice | 2:12.34 | ||||
11 | Hajný Ondřej | 87 | Sokol České Budějovice | 2:24.81 | ||||
   | ||||||||
1500 m/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Nováková Lada | 93 | TJ Slavoj Pacov | 5:01.39 | 11 | |||
2 | Pechová Hana | 87 | Atletika Jihlava | 5:05.46 | 9 | |||
3 | Vaňková Lenka | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:11.38 | 8 | |||
4 | Foersterová Stanislava | 78 | AC Domažlice | 5:21.56 | ||||
5 | Novotná Dagmar | 70 | Atletika Jihlava | 5:23.04 | 7 | |||
6 | Poláková Tereza | 86 | SK Kotlářka Praha | 5:25.17 | 6 | |||
7 | Nehybová Barbora | 92 | Atletika Jihlava | 5:26.91 | 5 | |||
8 | Jelínková Andrea | 91 | TJ Klatovy | 5:26.99 | 4 | |||
9 | Šambergerová Barbora | 97 | TJ Klatovy | 5:29.97 | ||||
10 | Novotná Dagmar | 90 | Atletika Jihlava | 5:34.43 | 3 | |||
11 | Smetanová Kristina | 92 | Atletika Jihlava | 5:36.77 | 2 | |||
12 | Zárybnická Lucie | 87 | TJ Spartak Třebíč | 5:38.97 | 1 | |||
13 | Marešová Barbora | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:45.58 | ||||
14 | Zachariášová Lucie | 90 | Atletika Jihlava | 5:50.31 | ||||
15 | Pivoňková Alexandra | 91 | Atletika Jihlava | 5:51.90 | ||||
16 | Reschová Radka | 66 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 5:55.29 | ||||
17 | Kužílková Šárka | 84 | SK Kotlářka Praha | 6:14.19 | ||||
Lepičová Petra | 82 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
   | ||||||||
1500 m/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Kasl Petr | 83 | TJ Baník Stříbro | 4:05.34 | 11 | |||
2 | Tipka Martin | 85 | TJ Vodní stavby Tábor | 4:08.24 | 9 | |||
3 | Gorner Tomáš | 81 | TJ Klatovy | 4:09.99 | 8 | |||
4 | Skořepa Jakub | 87 | Atletika Jihlava | 4:11.44 | 7 | |||
5 | Kořán Jakub | 88 | TJ Klatovy | 4:11.84 | 6 | |||
6 | Edlman Martin | 90 | AC Kovošrot Praha | 4:12.13 | 5 | |||
7 | Sita Martin | 88 | Atletika Jihlava | 4:12.66 | 4 | |||
8 | Koreček Slavomír | 80 | Atletika Jihlava | 4:13.62 | 3 | |||
9 | Kučera Radek | 69 | TJ Slavoj Pacov | 4:13.92 | 2 | |||
10 | Edlman Tomáš | 90 | AC Kovošrot Praha | 4:16.16 | 1 | |||
11 | Jelínek Michal | 90 | Atletika Jihlava | 4:16.32 | ||||
12 | Jarolím Michal | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 4:16.38 | ||||
13 | Cigler Luděk | 83 | AC Kovošrot Praha | 4:23.69 | ||||
14 | Procházka Michal | 91 | TJ Klatovy | 4:26.49 | ||||
15 | Vala Filip | 92 | TJ Slavoj Pacov | 4:28.05 | ||||
16 | Hnatiak Jakub | 91 | Atletika Jihlava | 4:29.06 | ||||
17 | Čáp Jakub | 90 | Atletika Jihlava | 4:47.22 | ||||
   | ||||||||
100 m překážek/Ženy/Finále A, w+0.0 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Kodýdková Dana | 91 | TJ Klatovy | 15.90 | 11 | |||
2 | Markvartová Klára | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 16.13 | 9 | |||
3 | Hanzlíková Simona | 90 | SK Kotlářka Praha | 16.16 | 8 | |||
4 | Grénarová Simona | 90 | Atletika Jihlava | 16.49 | 7 | |||
5 | Vodová Kateřina | 91 | Atletika Jihlava | 16.51 | 6 | |||
Drhovská Lucie | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 16.51 | 5 | ||||
   | ||||||||
100 m překážek/Ženy/Finále B, w+0.0 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Pěstová Barbora | 90 | TJ Klatovy | 17.69 | 4 | |||
2 | Šimandlová Jitka | 88 | SK Kotlářka Praha | 18.76 | 3 | |||
3 | Kozak Ivanna | 87 | TJ Klatovy | 19.19 | 2 | |||
4 | Bálková Karolína | 90 | SK Kotlářka Praha | 19.39 | 1 | |||
5 | Strusková Lucie | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 19.58 | ||||
6 | Švehlová Tereza | 88 | TJ Slavoj Pacov | 19.62 | ||||
   | ||||||||
110 m překážek/Muži/Finále A, w+1.1 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Cihelka Martin | 90 | SK Aktis Praha | 15.59 | 11 | |||
2 | Cigler Jiří | 85 | AC Kovošrot Praha | 15.76 | 9 | |||
3 | Koptík Tomáš | 83 | TJ Klatovy | 15.86 | 8 | |||
4 | Purman Tomáš | 80 | TJ Vodní stavby Tábor | 16.00 | 7 | |||
5 | Urban Ladislav | 82 | Atletika Jihlava | 16.16 | 6 | |||
6 | Jezný Matej | 80 | SK Aktis Praha | 16.70 | 5 | |||
   | ||||||||
110 m překážek/Muži/Finále B, w+1.1 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Král David | 87 | TJ Vodní stavby Tábor | 16.93 | 4 | |||
2 | Zvonař Jakub | 85 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.86 | 3 | |||
3 | Havlík Jan | 85 | SK Aktis Praha | 18.50 | 2 | |||
4 | Šelmát Václav | 77 | TJ Klatovy | 19.56 | 1 | |||
Dobrovolný Jan | 80 | AC Kovošrot Praha | DNF | |||||
Janda Miloslav | 72 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
   | ||||||||
400 m překážek/Ženy/Běh 1 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Hanzlíková Simona | 90 | SK Kotlářka Praha | 67.95 | 11 | |||
2 | Kovářová Klára | 91 | TJ Spartak Třebíč | 70.40 | 9 | |||
3 | Šedinová Daniela | 88 | TJ Klatovy | 72.92 | 8 | |||
4 | Pěstová Barbora | 90 | TJ Klatovy | 76.15 | 7 | |||
5 | Kozak Ivanna | 87 | TJ Klatovy | 82.25 | 4 | |||
   | ||||||||
400 m překážek/Ženy/Běh 2 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Slonková Lenka | 88 | TJ Slavoj Pacov | 76.21 | 6 | |||
2 | Bálková Karolína | 90 | SK Kotlářka Praha | 76.28 | 5 | |||
3 | Drhovská Michaela | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 82.56 | 3 | |||
4 | Lomová Michaela | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 83.44 | 2 | |||
   | ||||||||
400 m překážek/Muži/Finále 1 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Cigler Jiří | 85 | AC Kovošrot Praha | 55.86 | 11 | |||
2 | Trojan Vojtěch | 88 | TJ Klatovy | 57.70 | 9 | |||
3 | Zvonař Jakub | 85 | TJ Vodní stavby Tábor | 59.27 | 7 | |||
4 | Holenda Petr | 81 | TJ Slavoj Pacov | 59.71 | 6 | |||
Kohut Jan | 90 | TJ Baník Stříbro | DNF | |||||
   | ||||||||
400 m překážek/Muži/Finále 2 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Král David | 87 | TJ Vodní stavby Tábor | 58.82 | 8 | |||
2 | Cihelka Martin | 90 | SK Aktis Praha | 59.81 | 5 | |||
3 | Šedina Karel | 90 | TJ Sušice | 61.23 | 4 | |||
4 | Horáček Jan | 85 | Atletika Jihlava | 62.26 | 3 | |||
   | ||||||||
3000 m překážek/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Poláková Tereza | 86 | SK Kotlářka Praha | 13:05.23 | 11 | |||
2 | Kužílková Šárka | 84 | SK Kotlářka Praha | 14:08.03 | 9 | |||
3 | Rechová Radka | 66 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14:25.66 | 8 | |||
4 | Uchytilová Monika | 77 | TJ Slavoj Pacov | 16:07.72 | 7 | |||
   | ||||||||
3000 m překážek/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Kůra Luboš | 82 | TJ Klatovy | 10:08.70 | 11 | |||
2 | Chlupatý Roman | 75 | AC Kovošrot Praha | 10:13.45 | 9 | |||
3 | Krejčí Vojtěch | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 10:16.72 | 8 | |||
4 | Cigler Luděk | 83 | AC Kovošrot Praha | 10:23.77 | 7 | |||
5 | Zajíc Martin | 88 | TJ Slavoj Pacov | 10:37.12 | 6 | |||
6 | Urbánek Jaromír | 78 | TJ Klatovy | 10:55.07 | 5 | |||
7 | Buchvaldek Marek | 71 | TJ Slavoj Pacov | 10:56.87 | 4 | |||
8 | Bouda Jakub | 86 | TJ Baník Stříbro | 11:03.04 | 3 | |||
9 | Vlček Jaroslav | 69 | TJ Baník Stříbro | 11:33.11 | 2 | |||
   | ||||||||
4 x 400 m/Ženy/Běh 1 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Pražáková, Markvartová, Vosátková, Studenovská | TJ Vodní stavby Tábor | 4:13.88 | 11 | ||||
2 | Šolarová, Poláková, Kudelová, Dlugošová | SK Kotlářka Praha | 4:25.13 | 9 | ||||
3 | Šedinová, Kovarovičová, Kavijová, Vasková | TJ Klatovy | 4:26.35 | 8 | ||||
4 | Maršánová, Kukátová, Kráčmarová, Farková | Atletika Jihlava | 4:33.63 | 7 | ||||
   | ||||||||
4 x 400 m/Ženy/Běh 2 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Drhovská M.,Drhovská L., Záhorková, Jašarová | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 4:41.81 | 6 | ||||
2 | Šimandlová, Olšovská, Krausová, Bálková | SK Kotlářka Praha | 4:58.50 | 5 | ||||
3 | Petrová, Slonková, Nováková, Uchytilová | TJ Slavoj Pacov | 4:59.18 | 4 | ||||
   | ||||||||
4 x 400 m/Muži/Běh 1 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Král, Krch, Velát, Víta | TJ Vodní stavby Tábor | 3:26.40 | 11 | ||||
2 | Rádl, Šíp, Kubernát, Cigler | AC Kovošrot Praha | 3:27.73 | 9 | ||||
3 | Cihelka, Sezemský, Helta, Drdlíček | SK Aktis Praha | 3:33.23 | 8 | ||||
4 | Vrba, Kohut, Kasl, Čensčák | TJ Baník Stříbro | 3:36.08 | 7 | ||||
5 | Šefrna, Koptík, Poláček, Gorner | TJ Klatovy | 3:42.17 | 4 | ||||
   | ||||||||
4 x 400 m/Muži/Běh 2 | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Horáček, Urban, Stolín, Aniska | Atletika Jihlava | 3:39.18 | 6 | ||||
2 | Urban, Urban, Drda, Krejčí | TJ Vodní stavby Tábor | 3:41.65 | 5 | ||||
3 | Kocík, Holer, Havlík, Srp | SK Aktis Praha | 3:43.97 | 3 | ||||
4 | Novák, Zajíc, Vala, Holenda | TJ Slavoj Pacov | 3:49.98 | 2 | ||||
5 | Havlík, Bouda, Holčík, Kačírek | TJ Baník Stříbro | 3:57.68 | 1 | ||||
   | ||||||||
skok vysoký/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Markvartová Klára | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 1.68 | 11 | |||
2 | Vodová Kateřina | 91 | Atletika Jihlava | 1.64 | 9 | |||
3 | Kovarovičová Jana | 87 | TJ Klatovy | 1.60 | 7.5 | |||
3 | Jelínková Hana | 73 | SK Kotlářka Praha | 1.60 | 7.5 | |||
5 | Mikešová Markéta | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 1.55 | 6 | |||
6 | Grénarová Simona | 90 | Atletika Jihlava | 1.55 | 5 | |||
7 | Švehlová Tereza | 88 | TJ Slavoj Pacov | 1.45 | 4 | |||
8 | Lomová Michaela | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 1.45 | 3 | |||
10 | Drhovská Michaela | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 1.40 | 1 | |||
9 | Kodýdková Dana | 91 | TJ Klatovy | 1.40 | 2 | |||
11 | Wenigová Barbora | 91 | Atletika Jihlava | 1.35 | ||||
Koumarová Kateřina | 90 | Atletika Jihlava | 1.35 | |||||
Šetelíková Lucie | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 1.35 | |||||
Vavrečková Veronika | 90 | TJ Klatovy | DNP | |||||
   | ||||||||
skok vysoký/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Stolín Ondřej | 88 | Atletika Jihlava | 2.08 | 11 | |||
2 | Šutera David | 89 | Atletika Jihlava | 2.02 | 9 | |||
3 | Urban Ladislav | 82 | Atletika Jihlava | 2.02 | 8 | |||
4 | Koptík Tomáš | 83 | TJ Klatovy | 1.90 | 7 | |||
5 | Aniska Aliaksandr | 88 | Atletika Jihlava | 1.86 | 6 | |||
10 | Vrba Michal | 89 | TJ Baník Stříbro | 1.82 | 2 | |||
7 | Pokorný Jakub | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 1.82 | 4 | |||
9 | Poláček Zdeněk | 86 | TJ Klatovy | 1.82 | 3 | |||
6 | Hložek Martin | 90 | TJ Slavoj Pacov | 1.82 | 5 | |||
7 | Vít Jindřich | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 1.82 | ||||
11 | Dobrovolný Jan | 80 | AC Kovošrot Praha | 1.74 | 1 | |||
12 | Kačírek Štěpán | 88 | TJ Baník Stříbro | 1.70 | ||||
13 | Drda Jaroslav | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 1.66 | ||||
Jirotka Jan | 88 | TJ Klatovy | 1.66 | |||||
Mareš Jan | 90 | TJ Sušice | DNP | |||||
   | ||||||||
skok o tyči/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Zvolánková Petra | 79 | TJ Vodní stavby Tábor | 2.80 | 11 | |||
2 | Vosátková Marie | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 2.70 | 9 | |||
3 | Kráčmarová Adéla | 91 | Atletika Jihlava | 2.60 | 8 | |||
4 | Kovarovičová Jana | 87 | TJ Klatovy | 2.30 | 7 | |||
5 | Zimová Hana | 90 | TJ Klatovy | 2.00 | 6 | |||
   | ||||||||
skok o tyči/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Purman Tomáš | 80 | TJ Vodní stavby Tábor | 4.35 | 11 | |||
2 | Belatka Jaromír | 74 | Atletika Jihlava | 4.05 | 9 | |||
4 | Urban Petr | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 3.95 | 7 | |||
3 | Koptík Tomáš | 83 | TJ Klatovy | 3.95 | 8 | |||
5 | Bártl Radek | 74 | SK Aktis Praha | 3.85 | 6 | |||
6 | Burda Jiří | 67 | TJ Slavoj Pacov | 3.85 | 5 | |||
8 | Zvonař Jakub | 85 | TJ Vodní stavby Tábor | 3.85 | 4 | |||
7 | Vít Jindřich | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3.85 | ||||
10 | Stolín Ondřej | 88 | Atletika Jihlava | 3.75 | 2 | |||
9 | Král David | 87 | TJ Vodní stavby Tábor | 3.75 | 3 | |||
11 | Hložek Martin | 90 | TJ Slavoj Pacov | 3.65 | 1 | |||
12 | Šedina Karel | 90 | TJ Sušice | 3.45 | ||||
12 | Virt Karel | 67 | TJ Klatovy | 3.45 | ||||
14 | Frič Jaromír | 53 | TJ Klatovy | 3.05 | ||||
Šelmát Václav | 77 | TJ Klatovy | DNF | |||||
Jabůrek Roman | 72 | TJ Sušice | DNF | |||||
Mareš Jan | 90 | TJ Sušice | DNP | |||||
   | ||||||||
skok daleký/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Smržová Petra | 78 | TJ Slavoj Pacov | 5.45 | 11 | |||
2 | Mikešová Markéta | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 5.44 | 9 | |||
3 | Jašarová Petra | 89 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 5.11 | 8 | |||
4 | Drhovská Lucie | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 5.02 | 7 | |||
5 | Závišková Aneta | 87 | Atletika Jihlava | 4.86 | 6 | |||
6 | Grénarová Simona | 90 | Atletika Jihlava | 4.85 | 5 | |||
8 | Pražáková Zdeňka | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 4.79 | 3 | |||
7 | Dlugošová Monika | 85 | SK Kotlářka Praha | 4.79 | 4 | |||
9 | Řeháková Jana | 81 | AC Kovošrot Praha | 4.77 | 2 | |||
10 | Vaňková Markéta | 81 | TJ Spartak Třebíč | 4.75 | 1 | |||
11 | Mičková Iveta | 82 | TJ Spartak Třebíč | 4.73 | ||||
12 | Markvartová Klára | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 4.70 | ||||
13 | Štychová Martina | 92 | TJ Klatovy | 4.65 | ||||
14 | Gerlická Sabina | 90 | TJ Klatovy | 4.60 | ||||
15 | Kodýdková Dana | 91 | TJ Klatovy | 4.51 | ||||
16 | Krausová Kateřina | 81 | SK Kotlářka Praha | 4.39 | ||||
17 | Šolarová Ema | 91 | SK Kotlářka Praha | 4.38 | ||||
18 | Kopečná Monika | 90 | TJ Spartak Třebíč | 4.37 | ||||
19 | Zimová Hana | 90 | TJ Klatovy | 4.36 | ||||
20 | Lomová Michaela | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 4.01 | ||||
21 | Jelínková Tereza | 91 | Atletika Jihlava | 2.86 | ||||
Vavrečková Veronika | 90 | TJ Klatovy | DNP | |||||
Jelínková Hana | 73 | SK Kotlářka Praha | DNP | |||||
Vadlejchová Lucie | 85 | AC Kovošrot Praha | DNP | |||||
   | ||||||||
skok daleký/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Zikl Marek | 75 | SK Aktis Praha | 6.56 | 11 | |||
2 | Indra Lukáš | 84 | Atletika Jihlava | 6.38 | 9 | |||
3 | Pokorný Jakub | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 6.37 | 8 | |||
4 | Urban Petr | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 6.18 | 7 | |||
5 | Bártl Radek | 74 | SK Aktis Praha | 6.12 | 6 | |||
6 | Horák Daniel | 91 | TJ Baník Stříbro | 5.93 | 5 | |||
7 | Poláček Zdeněk | 86 | TJ Klatovy | 5.92 | 4 | |||
8 | Cerina Petr | 84 | TJ Klatovy | 5.85 | 3 | |||
9 | Jirotka Jan | 88 | TJ Klatovy | 5.84 | 2 | |||
10 | Drda Jaroslav | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 5.78 | 1 | |||
11 | Burda Jiří | 67 | TJ Slavoj Pacov | 5.70 | ||||
12 | Karlík Ondřej | 89 | TJ Baník Stříbro | 5.68 | ||||
13 | Vrba Michal | 89 | TJ Baník Stříbro | 5.62 | ||||
14 | Šulc Jan | 87 | SK Aktis Praha | 5.62 | ||||
15 | Luc Jaroslav | 88 | TJ Klatovy | 5.59 | ||||
16 | Adámek Martin | 86 | TJ Klatovy | 5.58 | ||||
17 | Holer Jiří | 88 | SK Aktis Praha | 5.44 | ||||
18 | Kačírek Štěpán | 88 | TJ Baník Stříbro | 5.29 | ||||
19 | Aniska Aliaksandr | 88 | Atletika Jihlava | |||||
Janda Miloslav | 72 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
   | ||||||||
trojskok/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Smržová Petra | 78 | TJ Slavoj Pacov | 11.30 | 11 | |||
2 | Vaňková Markéta | 81 | TJ Spartak Třebíč | 10.27 | 9 | |||
3 | Drhovská Lucie | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.26 | 8 | |||
4 | Karkulová Lucie | 86 | TJ Slavoj Pacov | 10.18 | 7 | |||
5 | Hanzlíková Simona | 90 | SK Kotlářka Praha | 10.04 | 6 | |||
6 | Závišková Aneta | 87 | Atletika Jihlava | 09.96 | 5 | |||
7 | Vadlejchová Lucie | 85 | AC Kovošrot Praha | 09.90 | 4 | |||
8 | Mičková Iveta | 82 | TJ Spartak Třebíč | 09.89 | 3 | |||
9 | Kopečná Monika | 90 | TJ Spartak Třebíč | 09.76 | 2 | |||
10 | Strusková Lucie | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.71 | 1 | |||
11 | Krausová Kateřina | 81 | SK Kotlářka Praha | 09.66 | ||||
12 | Švehlová Tereza | 88 | TJ Slavoj Pacov | 09.35 | ||||
   | ||||||||
trojskok/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Zikl Marek | 75 | SK Aktis Praha | 14.30 | 11 | |||
2 | Stolín Ondřej | 88 | Atletika Jihlava | 13.93 | 9 | |||
3 | Urban Ladislav | 82 | Atletika Jihlava | 13.63 | 8 | |||
4 | Vlašánek Matěj | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 13.09 | ||||
5 | Adámek Martin | 86 | TJ Klatovy | 12.92 | 7 | |||
6 | Indra Lukáš | 84 | Atletika Jihlava | 12.82 | 6 | |||
7 | Šulc Jan | 87 | SK Aktis Praha | 12.61 | 5 | |||
8 | Holer Jiří | 88 | SK Aktis Praha | 12.55 | 4 | |||
9 | Aniska Aliaksandr | 88 | Atletika Jihlava | 12.50 | 3 | |||
10 | Purman Tomáš | 80 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.32 | 2 | |||
11 | Horák Daniel | 91 | TJ Baník Stříbro | 11.71 | 1 | |||
12 | Urban Petr | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.70 | ||||
Janda Miloslav | 72 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
   | ||||||||
vrh koulí 4kg/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Müllerová Zděnka | 77 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.06 | 11 | |||
2 | Drabíková Martina | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.62 | 9 | |||
3 | Záhorková Jana | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.25 | 8 | |||
4 | Křížová Jana | 92 | TJ Klatovy | 10.07 | ||||
5 | Vodová Kateřina | 91 | Atletika Jihlava | 09.81 | 7 | |||
6 | Zvolánková Petra | 79 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.79 | 6 | |||
7 | Zaspalová Jana | 84 | AC Kovošrot Praha | 09.72 | 5 | |||
9 | Nováková Lucie | 90 | TJ Spartak Třebíč | 09.54 | 3 | |||
8 | Špererová Zdeňka | 59 | TJ Klatovy | 09.54 | 4 | |||
10 | Dibitanzlová Romana | 67 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.38 | 2 | |||
11 | Vozobulová Kateřina | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.33 | 1 | |||
12 | Vadlejchová Lucie | 85 | AC Kovošrot Praha | 09.09 | ||||
13 | Krupičková Vladimíra | 62 | SK Kotlářka Praha | 08.68 | ||||
14 | Peterková Milada | 48 | AC Kovošrot Praha | 08.62 | ||||
15 | Kozlová Ivana | 85 | Atletika Jihlava | 08.01 | ||||
16 | Jelínková Tereza | 91 | Atletika Jihlava | 07.82 | ||||
17 | Čechová Iveta | 90 | SK Kotlářka Praha | 07.25 | ||||
18 | Igerská Kateřina | 87 | TJ Spartak Třebíč | 07.12 | ||||
19 | Olšovská Petra | 86 | SK Kotlářka Praha | 06.85 | ||||
Moravová Anna | 83 | SK Kotlářka Praha | DNP | |||||
Hálová Martina | 87 | SK Kotlářka Praha | DNP | |||||
Vavrečková Veronika | 90 | TJ Klatovy | DNP | |||||
   | ||||||||
vrh koulí 7,26kg/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Uchytil Jiří | 79 | TJ Slavoj Pacov | 13.74 | 11 | |||
2 | Zikl Marek | 75 | SK Aktis Praha | 13.40 | 9 | |||
3 | Němejc Vlastimil | 65 | TJ Slavoj Pacov | 12.62 | 8 | |||
4 | Kocinger Jakub | 87 | AC Kovošrot Praha | 12.28 | 7 | |||
5 | Pazdera Tomáš | 89 | AC Kovošrot Praha | 12.09 | 6 | |||
6 | Virt Karel | 67 | TJ Klatovy | 12.03 | 5 | |||
7 | Jokl Tomáš | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.87 | 4 | |||
8 | Skalický Pavel | 71 | SK Aktis Praha | 11.86 | 3 | |||
9 | Řechka Bedřich | 50 | TJ Klatovy | 11.56 | 2 | |||
10 | Hruška Vladislav | 89 | SK Aktis Praha | 11.53 | 1 | |||
11 | Heres Jan | 80 | TJ Slavoj Pacov | 11.49 | ||||
12 | Severín David | 85 | AC Kovošrot Praha | 11.47 | ||||
13 | Černý Viktor | 82 | AC Kovošrot Praha | 11.44 | ||||
14 | Jezný Matej | 80 | SK Aktis Praha | 11.39 | ||||
15 | Cabadaj Ctibor | 68 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.27 | ||||
16 | Šafanda Filip | 85 | AC Kovošrot Praha | 11.11 | ||||
17 | Frič Jaromír | 53 | TJ Klatovy | 10.85 | ||||
18 | Dymák Petr | 61 | TJ Slavoj Pacov | 10.54 | ||||
19 | Nedbal Martin | 79 | TJ Baník Stříbro | 09.84 | ||||
   | ||||||||
hod diskem 1kg/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Müllerová Zděnka | 77 | TJ Vodní stavby Tábor | 38.47 | 11 | |||
2 | Krupičková Vladimíra | 62 | SK Kotlářka Praha | 34.41 | 9 | |||
3 | Špererová Zdeňka | 59 | TJ Klatovy | 33.76 | 8 | |||
4 | Hluchá Andrea | 91 | TJ Spartak Třebíč | 32.35 | 7 | |||
5 | Zaspalová Jana | 84 | AC Kovošrot Praha | 31.65 | 6 | |||
6 | Křížová Jana | 92 | TJ Klatovy | 29.96 | 5 | |||
7 | Dibitanzlová Romana | 67 | TJ Vodní stavby Tábor | 29.62 | 4 | |||
8 | Záhorková Jana | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 29.35 | 3 | |||
9 | Vozobulová Kateřina | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 27.28 | 2 | |||
10 | Peterková Milada | 48 | AC Kovošrot Praha | 26.34 | 1 | |||
11 | Veselá Vendula | 92 | TJ Spartak Třebíč | 24.73 | ||||
12 | Nováková Miroslava | 90 | TJ Spartak Třebíč | 24.12 | ||||
13 | Kozlová Ivana | 85 | Atletika Jihlava | 24.11 | ||||
14 | Šimandlová Jitka | 88 | SK Kotlářka Praha | 23.93 | ||||
15 | Uchytilová Monika | 77 | TJ Slavoj Pacov | 22.46 | ||||
16 | Čechová Iveta | 90 | SK Kotlářka Praha | 21.55 | ||||
17 | Votípková Lenka | 90 | TJ Klatovy | 21.10 | ||||
18 | Siegelmannová Petra | 92 | TJ Klatovy | 20.64 | ||||
19 | Mokrá Hedvika | 91 | TJ Spartak Třebíč | 19.03 | ||||
Nováková Lucie | 90 | TJ Spartak Třebíč | 0 | |||||
   | ||||||||
hod diskem 2kg/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Uchytil Jiří | 79 | TJ Slavoj Pacov | 44.93 | 11 | |||
2 | Jokl Tomáš | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 42.35 | 9 | |||
3 | Pěník Vojtěch | 86 | AC Kovošrot Praha | 41.63 | 8 | |||
4 | Hruška Vladislav | 89 | SK Aktis Praha | 39.49 | 7 | |||
5 | Heres Jan | 80 | TJ Slavoj Pacov | 39.08 | 6 | |||
6 | Virt Karel | 67 | TJ Klatovy | 39.04 | 5 | |||
7 | Dymák Petr | 61 | TJ Slavoj Pacov | 37.59 | 4 | |||
8 | Řechka Bedřich | 50 | TJ Klatovy | 37.10 | 3 | |||
9 | Pazdera Tomáš | 89 | AC Kovošrot Praha | 36.14 | 2 | |||
10 | Zajíc Pavel | 53 | TJ Slavoj Pacov | 34.96 | 1 | |||
11 | Černý Viktor | 82 | AC Kovošrot Praha | 34.54 | ||||
12 | Holčík Jan | 77 | TJ Baník Stříbro | 34.08 | ||||
13 | Severín David | 85 | AC Kovošrot Praha | 32.86 | ||||
14 | Závada Milan | 64 | AC Kovošrot Praha | 32.52 | ||||
15 | Kocinger Jakub | 87 | AC Kovošrot Praha | 32.33 | ||||
16 | Nedbal Martin | 79 | TJ Baník Stříbro | 32.10 | ||||
17 | Vaněk Pavel | 73 | TJ Slavoj Pacov | 31.83 | ||||
18 | Skalický Pavel | 71 | SK Aktis Praha | 30.93 | ||||
19 | Němejc Vlastimil | 65 | TJ Slavoj Pacov | 26.53 | ||||
   | ||||||||
hod kladivem 3kg/Ženy | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
Siegelmanová Petra | 92 | TJ Klatovy | 29.47 | |||||
   | ||||||||
hod kladivem 4kg/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Mokrá Hedvika | 91 | TJ Spartak Třebíč | 30.88 | 11 | |||
2 | Müllerová Zděnka | 77 | TJ Vodní stavby Tábor | 30.44 | 9 | |||
3 | Drabíková Martina | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 26.90 | 8 | |||
4 | Hluchá Andrea | 91 | TJ Spartak Třebíč | 26.19 | 7 | |||
5 | Špererová Zdeňka | 59 | TJ Klatovy | 25.97 | 6 | |||
6 | Olšovská Petra | 86 | SK Kotlářka Praha | 22.93 | 5 | |||
7 | Zaspalová Jana | 84 | AC Kovošrot Praha | 22.49 | 4 | |||
8 | Vozobulová Kateřina | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 20.47 | 3 | |||
9 | Peterková Milada | 48 | AC Kovošrot Praha | 18.74 | 2 | |||
10 | Záhorková Jana | 85 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 18.64 | 1 | |||
11 | Šimandlová Jitka | 88 | SK Kotlářka Praha | 14.94 | ||||
   | ||||||||
hod kladivem 7,26kg/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Zajíc Pavel | 53 | TJ Slavoj Pacov | 43.24 | 11 | |||
2 | Pour Miroslav | 74 | TJ Klatovy | 41.60 | 9 | |||
3 | Pěník Vojtěch | 86 | AC Kovošrot Praha | 37.96 | 8 | |||
4 | Pazdera Tomáš | 89 | AC Kovošrot Praha | 37.43 | 7 | |||
5 | Uchytil Jiří | 79 | TJ Slavoj Pacov | 37.36 | 6 | |||
6 | Linda Vladimír | 86 | TJ Baník Stříbro | 35.51 | 5 | |||
7 | Kocinger Jakub | 87 | AC Kovošrot Praha | 35.33 | 4 | |||
8 | Vaněk Pavel | 73 | TJ Slavoj Pacov | 34.62 | 3 | |||
9 | Dymák Petr | 61 | TJ Slavoj Pacov | 33.02 | 2 | |||
10 | Heres Jan | 80 | TJ Slavoj Pacov | 29.30 | 1 | |||
11 | Závada Milan | 64 | AC Kovošrot Praha | 28.72 | ||||
12 | Kudry Juraj | 86 | TJ Klatovy | 25.43 | ||||
13 | Nedbal Martin | 79 | TJ Baník Stříbro | 23.04 | ||||
14 | Němejc Vlastimil | 65 | TJ Slavoj Pacov | 19.01 | ||||
Pilch Lubomír | 85 | TJ Slavoj Pacov | DNP | |||||
Potužák Jaromír | 56 | TJ Sušice | DNP | |||||
Krhoun Miroslav | 70 | TJ Klatovy | DNP | |||||
Gabriel Václav | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | |||||
   | ||||||||
hod oštěpem 600g/Ženy/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Studenovská Lada | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 37.32 | 11 | |||
2 | Veselá Vendula | 92 | TJ Spartak Třebíč | 36.19 | 9 | |||
3 | Zvolánková Petra | 79 | TJ Vodní stavby Tábor | 35.64 | 8 | |||
4 | Jelínková Hana | 73 | SK Kotlářka Praha | 31.27 | 7 | |||
5 | Strusková Lucie | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 29.58 | 6 | |||
6 | Igerská Kateřina | 87 | TJ Spartak Třebíč | 29.19 | 5 | |||
7 | Votípková Lenka | 90 | TJ Klatovy | 26.76 | 4 | |||
8 | Nováková Miroslava | 90 | TJ Spartak Třebíč | 24.97 | 3 | |||
9 | Kudelová Alžběta | 83 | SK Kotlářka Praha | 22.44 | 2 | |||
10 | Čechová Iveta | 90 | SK Kotlářka Praha | 21.21 | 1 | |||
Lepičová Petra | 82 | TJ Slavoj Pacov | NDP | |||||
   | ||||||||
hod oštěpem 800g/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Vadlejch Jakub | 90 | AC Kovošrot Praha | 61.16 | 11 | |||
2 | Linda Vladimír | 86 | TJ Baník Stříbro | 58.31 | 9 | |||
3 | Severín David | 85 | AC Kovošrot Praha | 50.21 | 8 | |||
4 | Cabadaj Ctibor | 68 | TJ Vodní stavby Tábor | 50.17 | 7 | |||
5 | Kudry Juraj | 86 | TJ Klatovy | 50.15 | 6 | |||
6 | Šafanda Filip | 85 | AC Kovošrot Praha | 49.04 | 5 | |||
7 | Doucha Jiří | 65 | TJ Slavoj Pacov | 48.26 | 4 | |||
8 | Holčík Jan | 77 | TJ Baník Stříbro | 46.94 | 3 | |||
9 | Gabriel Václav | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 46.84 | 2 | |||
10 | Bártl Radek | 74 | SK Aktis Praha | 45.88 | 1 | |||
11 | Jezný Matej | 80 | SK Aktis Praha | 44.46 | ||||
12 | Jabůrek Roman | 72 | TJ Sušice | 42.75 | ||||
13 | Pojar Jan | 91 | TJ Klatovy | 40.96 | ||||
14 | Jokl Tomáš | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 40.08 | ||||
15 | Šelmát Václav | 77 | TJ Klatovy | 36.27 | ||||
   | ||||||||
chůze dráha 10000 m/Muži/Finále | poř. | jméno | roč. | oddíl/stát | výkon | vítr | reg.výkon | vítr | body |
1 | Kůra Luboš | 82 | TJ Klatovy | 51:41.00 | 11 | |||
2 | Beck Jiří | 75 | TJ Klatovy | 52:37.00 | 9 | |||
3 | Bittengl Zdeněk | 61 | TJ Klatovy | 61:00.12 | 8 | |||
4 | Hebký Robert | 50 | TJ Klatovy | 61:01.45 | 7 | |||
5 | Hostýnek Tomáš | 91 | TJ Klatovy | 61:03.25 | 6 | |||
   |
www.atletika.cz |